Krievijā notiekošais Pasaules kauss futbolā ar mazākiem un lielākiem pārsteigumiem noslēdzis grupu turnīra cīņas un 16 labākās komandas nokļuvušas tālāk, lai savā starpā izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā cīnītos par vietu ceturtdaļfinālā. Tam bez šaubām gatavi ir arī bukmeikeri, izvirzot objektīvākos koeficientus. Astotdaļfinālu otrajā dienā savā starpā tiksies Spānija un Krievija, kā arī Horvātija un Dānija. 

Spānija-Krievija

Astodaļfinālu otro dienu atklās Spānijas un mājinieces Krievijas spēle.

Lai gan bukmeikeri Spānijas uzvaru B grupā prognozēja pārliecinoši, realitātē viss nebija tik vienkārši. Grupas pirmajā spēlē aizraujošā mačā iegūts neizšķirts pret Portugāli (3:3), tālākajā turnīra gaitā izcīnīts vien minimāls panākums pret Irānu (1:0), savukārt grupu turnīra pēdējā spēlē diez gan negaidīts neizšķirts pret Maroku. (2:2) Spānijas rindās trīs vārti Diego Koštam, pa vārtiem guvuši Iago Aspas, Isko un Načo.

Krievija A grupas pirmajās divās spēlēs pārsteidza ar savu augsto rezultativitāti – ar 5:0 un 3:1 pārspētas Saūda Arābija un Ēģipte – tomēr pēdējā spēle pret Urugvaju visu salika pa plauktiņiem, bezierunu zaudējums ar 0:3.  Krievijas izlases sastāvā ar trim vārtiem izcēlies Deniss Černiševs, divi vārtu guvumi Artjomam Dzjubam, pa vienam Aleksandram Golovinam un Jurijam Gazinskim.

Šajā astotdaļfināla spēlē totalizatori pārliecinoši prognozē Spānijas uzvaru. (11.lv , Optibet – 1.60, Betsafe – 1.61) Pastāv arī iespēja, ka šajā spēlē pieredzēsim vairāk par diviem vārtu guvumiem. (Virs 2.5- 11.lv 2.05, Betsafe 2.13, Optibet 2.10)

Horvātija – Dānija

Otro 1.jūlija astotdaļfināla spēli aizvadīs Horvātija un Dānija.

Horvātija D grupas turnīru aizvadīja pat negaidīti pārliecinoši. Sausās uzvaras pār Nigēriju  (2:0) un Argentīnu (3:0), minimāla uzvara pret Īslandi (1:2) un pirmā vieta grupā. Ar diviem vārtiem Horvātijas rindās izcēlās Luka Modričs, pa vienam vārtu guvumam Antem Rebičam, Ivanam Persičam, Ivanam Ratikičam un Milanam Badeļam. Vārtu guvēju sabalansētībai vajadzētu iebiedēt jebkuru pretinieku.

Tikmēr dāņi ne bez problēmām izcīnīja tiem prognozēto otro vietu C grupā. Grupas turnīra ievadā ar minimālu pārsvaru pārspēti neparocīgie peruāņi (1:0), tālāk neizšķirts pret Austrāliju (1:1) un Franciju (0:0), kurš bija pirmais bezvārtu neizšķirts PK 2018.  Vieni vārti Dānijas rindās Jusifam Poulsenam un Kristiānam Eriksenam.

Šajā astotdaļfināla spēlē bukmeikeri priekšroku devuši horvātiem.  (11.lv, Betsafe, Optibet -1.90) Īpaša rezultativitāte spēlē netiek pronozēta (Zem 2.5 – 11.lv 1.50, Betsafe 1.49, Optibet 1.45)