21. septembrī Arēnā Rīga notiks “101 Fighting championship ” cīņu vakars, kurā piedalīsies arī Kristaps Zutis, Kaspars Kambala un citi.

Principā pusprofesionālā cīņu vakara sponsors ir Pafbet totalizators, tāpēc tur arī pieejami koeficienti uz galvenajām cīņām.

Zutis vs Viljamss

Vakara galvenā cīna paredzēta ar smagsvaru Kristapa Zuša un Denija Viljamsa dalību. 29 gadus vecais Zutis boksa sabiedrībā pazīstams jau labu laiku, taču plašākā publikā kļuva par “zvaigzni”, pateicoties bēdīgi slavenā viltus ziņu ražotāja Neida iedunkāšanai.

Kopumā sportists karjeras laikā aizvadījis 10 cīņas (6-1-2), pamatā ar vietējiem un Austrumeiropas bokseriem. Īpaši aktīvs viņš kļuvis 2018.gada nogalē un šogad.

Pēdējā cīņa aizvadīta Sabilē pret Vadimu Tihomirovu (2-13-1; TKO). Savukārt vēl iepriekš šogad pārspēti batkrievs Čarnikevičs (3-24-0; RTD) un ukrainis Jurijs Horbenko (0-7-0, TKO), starp viņiem pa vidu esot arī latvietim Jevģēnijam Vidro (0-1-0, RTD).

Pretinieks pēc vārda ļoti nopietns. Brits Denijis Viljams 24 gadus ilgajā karjerā aizvadījis 81 cīņu (53-27-0), taču ir cienījama vecuma – 46 gadi. Sportista skaļākā uzvara meklējama 2004.gadā, kad tika nokautēts leģendārais Maiks Taisons.

Rīgā gan bokseris nav pirmo reizi – 2013.gadā karjeras astoto uzvaru pret viņu ar tehnisko nokautu izcīnija Mairis Briedis.

Pēdējo cīņu 46 gadus vecais Viljams aizvadīja jūlijā pret Ruslanu Mursatajevu, zaudējot ar nokautu. Pirms tam gan piedzīvota piecu uzvaru sērija.

Pafbet favorīta lomā izvirzījis Zuti ar 1.55, kamēr Viljamsa izredzēm uzvarēt koeficients ir 2.30.

Kambala-Riekstiņš

Vakara otrās galvenās cīņas zvaigzne ir Kaspars Kambala, kura basketbola karjera liekus komentārus neprasa. Boksa cīņas viņš aizvadījis jau tālajā 2008.gadā (3-0-1), taču šogad martā atgriezās, lai ar tehniskā nokauta palīdzību pieveiktu baltkrievu Ņahaičuku (1-5-0).

Riekstiņš ir izbijis hokeja policists, MMA cīkstonis. Zīmīgi, ka abi cīņu aizvadīja jau maijā, kura izvērtās gana skandaloza. Tiesneši trešajā raundā cīņu pārtrauca un Riekstiņa pārkāpumu dēļ uzvaru piešķīra Kambalam.

Revanša cīņā favorīts Kambala – 1.68 pret Riekstiņa 2.05.

Bulmeistars-Gazdik

Trešā cīņa, kurai Pafbet izlicis koeficientus ir starp Kristapu Bulmeistaru (5-0-0) un Slovākijas pārstāvi Gazdiku (6-5-0).

Bulmeistars pēdējā cīņā maijā Sabilē pieveicis baltkrievu Harkēviču (3-18-1), savukārt Gazdiks augustā mājās uzvarēja ungāru Szilagyi.

Gaidāmajā cīņā favorīts Bulmeistars, 1.45, kamēr Gazdika izredzes novērtētas ar 2.50.