Pasaules kauss futbolā – pusfināls (10.jūlijs)

during the 2018 FIFA World Cup Russia Round of 16 match between France and Argentina at Kazan Arena on June 30, 2018 in Kazan, Russia.

Krievijā notiekošais Pasaules kauss futbolā strauji tuvojas savai kulminācijai – klāt jau pusfinālu cīņas, kurās noskaidrosim komandas, kuras finālā cīnīsies par vērtīgo pasaules futbola trofeju. Kā pirmie savās starpā cīnīsies Francija un Beļģija.

Francija pusfinālā iekļuva sīvā cīņā pārspējot Urugvaju. Iespējams, uzvaras iegūšanu nedaudz atviegloja tas, ka Urugvajai nācās spēlēt bez viena no komandas līdera Kavani. Neraugoties uz to, urugvajieši centās spēlēt ātru un agresīvu futbolu, taču pārsvars spēlē piederēja Francijai – 40.minūtē vārtus guva Rafels Varāns, savukārt 61.minūtē rezultātu dubultoja Grīzmans. Atlikušajā laikā Urugvajas centieni atklāt spēles rezultātu nebija veiksmīgi, līdz ar to sausā uzvara Francijai.

Tikmēr Beļģijai izdevās pārspēt turnīra favorīti Brazīliju. Spēcīgas ambīcijas uz uzvaras iegūšanu beļģi parādīja jau pirmajā puslaikā- pirmie vārti spēle ievadā gūti ar pretinieku palīdzību, taču 31.minūtē rezultātu dubultoja De Bruine. Otrajā puslaikā brazīļiem izdevās samazināt beļgu pārsvaru, gūstot vārtus 76.minūtē, taču izraut neizšķirtu atlikušajās minūtēs neizdevās.Eden Hazard

Ņemot vērā Brazīlijas izkrišanu, par turnīra galvenajaiem favorītiem kļuvuši franči (11.lv, Betsafe, Optibet – 3.00) taču beļģi ir turpat blakus(11.lv – 3.60, Betsafe – 3.75, Optibet – 3.85) , tāpēc pusfinālā gaidāma fināla cienīga cīņa.

Talantiem pārbagātajai Beļģijai šis ir pirmais Pasaules kausa pusfināls kopš 1986.gada, tikmēr Francija pusfinālā pēdējo reizi spēlēja 2006.gadā, kad pārspēta Portugāle. Pasaules kausos abas komandas tikās minētajā 1986.gadā, kad spēlē par trešo vietu ar 4:2 pārāka bija Francija.

Šī pusfināla iznākums ir salīdzinoši neprognozējams, taču bukmeikeri nelielu favorītu statusu piešķir Francijai( 11.lv , Betsafe, Optibet – 2.50), taču Beļģija (11.lv, Betsafe, Optibet – 3.05) varētu būt labs vērtības likmes variants.

Pirms spēlēm iesakām iepazīties ar futbola likmēm un labāko Latvijas totalizatoru piedāvājumu.