9
Betsafe totalizators
Betsafe totalizatora fakti
Nosaukums: Betsafe totalizators
Adrese: http://www.betsafe.lv/
Dibināšanas gads: 2006

Valodas:  

Jauno klientu bonuss:
3x100 EUR bezriska likmes+Viaplay abonements
Plusi
100% drošs, Latvijā reģistrēts un licencēts
Plašā Live spēļu izvēle
Klientu atbalsts latviešu valodā
Ikdienas akcijas un bonusi
Mīnusi
Vāja bonusu un akciju vērtība spēlētājiem
Salīdzinoši lēna mājas lapa
Lēnas izmaksas
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!

Betsafe totalizators – apskats

Betsafe.lv, iepriekš ilgus gadus bija pazīstams zem Triobet zīmola. Arī Betsafe vārds Latvijas totalizatoru tirgū jau ir ļoti labi pazīstams. Dibināts 2006. gadā Betsafe ir uzskatāms par pieredzējušu un konkurētspējīgu operatoru. Betsafe mājas lapa pieejama arī latviešu valodā. Tāpat latviski pieejams ar klientu atbalsts.

Betsafe, būdams starptautisks uzņēmums, savu bukmeikeru nav izvietojis Latvijā. Lai arī ik pa laikam piedāvājumā parādās Latvijas tirgum īpaši izveidotas totalizatoru likmes, tomēr par pilnīgi pārdomātu un Latvijas vajadzībām piemērotu produktu šeit runas nav. Arī limiti uz vietējiem notikumiem ir zemāki par tiem, kas atrodami citos Latvijā licencētos totalizatoros.

Ņemot vērā savu plašo pieredzi dažādos tirgos, Betsafe.lv aktīvi saviem klientiem piedāvā dažādus bonusus un akcijas. Ne vienmēr šīs akcijas ir īpaši augstvērtīgas, tāpēc aicinām vienmēr vispirms iepazīties ar to noteikumiem.

Jauno klientu bonuss

Veicot iemaksu vismaz 20 EUR apmērā, vari saņemt 3×10 EUR bezriska likmes kā arī SMS kodu ar Viaplay abonementu. Bezmaksas likmes tiks pievienotas kontam automātiski un būs izmantojamas, veicot atzīmi likmju kartītē tam īpaši paredzētā lodziņā. Ļoti ērti.

Koeficienti

Kopumā Betsafe koeficientu politika vērtējama kā agresīva. To noteikti var saistīt ar nepieciešamību konkurēt daudzos tirgos. Live Likmju piedāvājums atbilst visaugstākajiem standartiem.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts latviešu, krievu un angļu valodā ir pieejams pa e-pastu atbalsts@betsafe.lv. Pieejams arī Live čata atbalsts.

Naudas iemaksas un izmaksas

Iemaksas metodes: VISA, MasterCard, Swedbank, SEB, Citadele banku ātrie pārskaitījumi, bankas pārskaitījumi
Izmaksas uz bankas kontu no Swedbank konta ne ilgāk par 24h (parasti 1-2h laikā)

 

Betsafe.lv totalizators jaunumi

16.07.2018

Nopelni līdz €17,5 nedēļā kopā ar Besafe!

Iespaidīgais futbola mēnesis ir noslēdzies, bet sporta pasaulē ir vēl daudz kā aizraujoša! Vasara, kā ierasts, ir piepildīta ar dažādiem sporta notikumiem, un, lai to padarītu […]
14.06.2018

Betsafe futbola turnīra kalendārs

Seko gada lielākajam futbola notikumam kopā ar Betsafe. Totalizators sniegs īpašos piedāvājumus katru dienu, lai garantētu aizraujošus notikumus uz laukuma un ārpus tā. 
23.04.2018

Maz ticams, bet varbūt Betsafe tevi aizvedīs uz Anglija-Beļģija Kaļiningradā

Totalizators Betsafe piedāvā piedalīties akcijā, kurā veiksmes gadījumā iespējams laimēt iespēju doties uz Krievijā notiekošā 2018.gada pasaules kausa futbolā spēli starp Anglijas un Beļģijas valstsvienībām. Lai […]