9.4
11.lv totalizators
VIENSVIENS TOTALIZATORA fakti
Nosaukums: Viensviens totalizators
Adrese: http://www.11.lv/
Dibināšanas gads: 2012

Valodas:  

Jauno klientu bonuss:
111% bezriska likme līdz 10 EUR
Plusi
Augstākie koeficienti Latvijā
Ātrākās laimestu izmaksas (1h laikā)
100% drošs, Latvijā reģistrēts un licencēt
Klientu lojalitātes programma
Unikāls Latvijas sporta likmju piedāvājums
Mīnusi
Salīdzinoši lēna mobila mājas lapa
Spēlē un saņem savu bonusu jau tagad!

11.lv totalizators – apskats

11.lv totalizators ir viens no jaunākajiem Latvijā licencētajiem interneta sporta totalizatoriem. Ienākot Latvijas tirgū, viensviens.lv sevi pieteica kā augstāko koeficientu līderi starp Latvijā licencētajiem bukmeikeriem. Šo latiņu uzņēmums notur arī šodien.

Kā otrs būtiskākais plus noteikti jāmin 11.lv apņemšanās veikt klientu laimestu izmaksas 1 stundas laikā, kas ir serviss, kuram nav analoga ne tikai Latvijā, bet būs tādu grūti atrast arī Eiropā.

Būtiski ir pieminēt arī to, ka 1:1 totalizatora darbība tiek nodrošināta ar pašiem savu iekšējo bukmeikeru komandu. Tas ļauj 11.lv piedāvāt plašu vietējo notikumu klāstu, kā arī dažādas īpašās likmes, piemēram, uz Latvijas politiskajām norisēm, dažādiem TV šoviem un citiem notikumiem.

Kā Latvijai unikāla tiek piedāvāta arī iespēja klientiem lūgt bukmeikeriem izlikt koeficientus uz pašu izdomātām likmēm. Tas iespējams, ierosinājumus rakstot sociālajos medijos un izmantojot hashtag #manalikme.

Jauno klientu bonuss

Bezriska likme 111% apmērā līdz 10 eur. Ar gudru mārketinga triku 11.lv sevi kvalitatīvi diferencējuši no konkurentiem, piedāvājot pasaulē pirmo bezriska likmi ar atmaksas procentu virs 100. Starpība nav liela, bet faktiski tas nozīmē, ka veicot jūsu pirmo likmi viensviens.lv, sev garantējiet lielāku vai mazāku laimestu.

Klientu lojalitātes programma

Viena no būtiskākajām 11.lv priekšrocībām ir klientiem pieejamā lojalitātes programma. Tās ietvaros ikviena likme (virs koeficienta 1.50) palīdz spēlētājam krāt punktus, kurus vēlāk iespējams apmainīt pret īstu naudu.

Papildus šai automātiskajai sistēmai, 11.lv aktīvākajiem un lielāko likmju veicējiem piedāvā iespēju iegūt savā īpašumā arī iPhone X vai dažādus ceļojumus. Lojalitātes programmas ietvaros spēlētāji virzās uz priekšu pa līmeņiem. Pirmie 150 punkti tiek saņemti par reģistrēšanos. Vēl 200 vai 500 punktus iespējams saņemt par pirmās iemaksas veikšanu. Pēc tam punkti tiek krāti par katru likmi kazino un totalizatorā, neatkarīgi no tā vai likme laimējusi vai zaudējusi.

Atkarībā no spēlētāja lojalitātes statusa aug par katru pārvarēto līmeni saņemtais naudas daudzums!
Bronze: 5 EUR
Silver: 6 EUR
Gold: 7 EUR
Platinum: 8 EUR
Diamond: 9 EUR
Black: 11 EUR

Atkšķirībā no daudziem citiem online sporta totalizatoriem, viensviens lojalitātes programmās, spēlētājam nespēlējot, lojalitātes līmeņi netiek zaudēti.

Koeficienti

Kā jau minējām, 11.lv ir vieni no agresīvākajiem koeficientiem Latvijas tirgū, tāpēc noteikti, meklējot labāko vērtību savām likmēm, ir vērts šo totalizatoru iekļaut tajā, kuros pārbaudiet izdevīgākos koeficientus pirms likmes veikšanas.

Live likmes

Live likmes, tāpat kā pirmsspēles likmes, 11.lv totalizatoram tiek iegādātas no Betradar, kas ir lielākais koeficientu agregators pasaulē un palīdz nodrošināt plašu noklāto sporta veidu, līgu un turnīru sarakstu.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts latviešu, krievu un angļu valodā ir pieejams pa e-pastu  info@11.lv. Pieejams arī Live čata atbalsts, kā arī atbalsts pa tālruni +371 67336179

Naudas iemaksas un izmaksas

Iemaksas metodes: VISA, MasterCard, Swedbank ātrais pārskaitījums, bankas pārskaitījumi
Izmaksas uz bankas kontu no Swedbank konta 1h laikā.

Atbildīgas azartspēles

Papildus limitiem, kuru uzstādīšanu Latvijas totalizatoriem nosaka likums, 11.lv kā viens no retajiem bukmeikeru kantoriem klientiem piedāvā arī papildus limitu izveides iespējas, kas ļaus pasargāt sevi no iespējamām azartspēļu atkarības izraisītām sekām. Dodieties uz Mans konts > Limiti, kur varēsiet noteikt sev dažādus spēles apmēra ierobežojumus. Šeit savu spēli varēs ierobežot gan ar maksimālās likmju summas sesijā apmēru, likmju summas un zaudējumu limitu (24h, nedēļā, mēnesī), iemaksāto summu limitu (24h, nedēļā, mēnesī) vai maksimālās likmes limitu.

Neatkarīgi no spēlētāja pieredzes, mēs iesakām šo iespēju izmantot, lai emociju vai vājumā brīdi lieki neriskētu ar savu bankroll.

Atver savu 11.lv totalizatora kontu šeit.

11.lv totalizatora jaunumi

03.05.2018

10000€ hokeja džekpots no 11.lv!

Iespēju iegūt īpašu hokeja džekpotu piedāvā totalizators 11.lv! Veic likmi uz precīzu rezultātu Latvijas izlases un izslēgšanas spēlēs PČ hokejā un saņem džekpotu, ja Tava likme laimēs. […]
21.04.2018

Iegūsti 11.lv totalizatora 20€ bezriska likmi!

11.lv totalizators piedāvā iespēju iegūt līdz pat 20€ lielu bezriska likmi. Doties uz 11.lv, veic iemaksu ar ar kodu SPORTS, liec sporta likmes līdz 22.aprīļa plkst. 23:59 un saņem […]
29.01.2018
iPhone X no 11.lv

Vinnē iPhone X no 11.lv Lojalitātes programmas

Vinnē iPhone X no 11.lv Lojalitātes programmas Lojalitāte ir visvērtīgākā valūta no visām! 11.lv to apliecina klientu lojalitātes programmā piedāvājot vēl lielākus ieguvumus. Sāc savu ceļu […]